Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Puna e QKMF-ve në Gjilan vështirësohet pas pushimit nga puna të 60 punëtorëve shëndetësorë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Puna e QKMF-ve në Gjilan vështirësohet pas pushimit nga puna të 60 punëtorëve shëndetësorë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Puna e QKMF-ve në Gjilan vështirësohet pas pushimit nga puna të 60 punëtorëve shëndetësorë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 214 shikime
 • 214 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Puna e QKMF-ve në Gjilan vështirësohet pas pushimit nga puna të 60 punëtorëve shëndetësorë

Kategoritë


0 komente