Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
MKRS ndanë 2 milionë euro për projekte sportive në Rahovec
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MKRS ndanë 2 milionë euro për projekte sportive në Rahovec

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MKRS ndanë 2 milionë euro për projekte sportive në Rahovec

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka qëndruar sot në Rahovec, ku është takuar me kryetarin Smajl Latifi dhe kanë nënshkruar katër memorandume bashkëpunimi për projekte në fushën e sportit, në vlerë prej 2 milionë eurosh.

Kategoritë


0 komente