Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Molliqaj: Marrëveshja për “Kosovën e Re” është më e dëmshmja që ka bërë ndonjëherë shteti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Molliqaj: Marrëveshja për “Kosovën e Re” është më e dëmshmja që ka bërë ndonjëherë shteti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Molliqaj: Marrëveshja për “Kosovën e Re” është më e dëmshmja që ka bërë ndonjëherë shteti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 173 shikime
 • 173 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Molliqaj: Marrëveshja për “Kosovën e Re” është më e dëmshmja që ka bërë ndonjëherë shteti

Kategoritë0 komente