Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Momente prekëse: Burrat shpërthejnë në lot pasi falin gjakun pas 13 viteve hasmëri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momente prekëse: Burrat shpërthejnë në lot pasi falin gjakun pas 13 viteve hasmëri

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momente prekëse: Burrat shpërthejnë në lot pasi falin gjakun pas 13 viteve hasmëri

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 158 shikime
 • 158 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente