Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Momenti i ‘përplasjes’ së Xhavit Halitit e Anton Qunit për 8 milionëshin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti i ‘përplasjes’ së Xhavit Halitit e Anton Qunit për 8 milionëshin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti i ‘përplasjes’ së Xhavit Halitit e Anton Qunit për 8 milionëshin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 492 shikime
 • 492 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti ka hapur sërish çështjen e 8 milion markave për të cilat deputeti Anton Quni kishte deklaruar që Haliti i kishte marrë nga FARK-u

Kategoritë


0 komente