Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 102 shikime
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetarit të komunës së Prishtinës, duket se nuk i pëlqeu aspak që ish kolegët e tij nga Lëvizja Vetëvendosje po e kritikonin për shkak të mos funksionimi të Ndërmarrjes Publike Banesore në kryeqytet.

Kategoritë


0 komente