Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur dallga gjigante në plazh tërheqë disa fëmijë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,630 shikime
 • 1,630 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shihni sesi një dallgë e papritur gjigante godet bregun e plazhit Rio de Janeiro, duke shkaktuar panik mes pushuesve pasi tërhoqi disa fëmijë dhe gjësende të ndryshme

Kategoritë


0 komente