Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Momenti kur Gjuriq u mundua të fshihet brenda sallës nga njësia speciale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Gjuriq u mundua të fshihet brenda sallës nga njësia speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Gjuriq u mundua të fshihet brenda sallës nga njësia speciale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,396 shikime
 • 2,396 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SI nisi gjithcka

Kategoritë


0 komente