Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur gruaja nxierret e gjallë nga banesa që po digjej
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur gruaja nxierret e gjallë nga banesa që po digjej

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur gruaja nxierret e gjallë nga banesa që po digjej

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,017 shikime
 • 2,017 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës bashkë me zjarrëfikësit, kanë arritur që ta evakuojnë një femër nga banesa e cila po digjej në qendër të Prishtinës.

Kategoritë


0 komente