Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur Ilir Deda shkrihet së qeshuri me Milaim Zekën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Ilir Deda shkrihet së qeshuri me Milaim Zekën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Ilir Deda shkrihet së qeshuri me Milaim Zekën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 229 shikime
 • 229 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti kur Ilir Deda shkrihet së qeshuri me Milaim Zekën

Kategoritë0 komente