Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur Policia e Kosovës i largon me forcë protesutesit "Te Rrethi" në Prishtinë (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Policia e Kosovës i largon me forcë protesutesit "Te Rrethi" në Prishtinë (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Policia e Kosovës i largon me forcë protesutesit "Te Rrethi" në Prishtinë (Video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,844 shikime
 • 5,844 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës ka larguar me forcë dhjetëra qytetarë të cilët kanë dalur për të kundërshtuar zëvendësimin e flamurit kombëtar me atë të Kosovës "Te Rrethi" në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente