Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur UÇK-ja i kishte amnistuar dy veprimtarë të LDK-së dhe dy gazetarë të Tanjugut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur UÇK-ja i kishte amnistuar dy veprimtarë të LDK-së dhe dy gazetarë të Tanjugut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur UÇK-ja i kishte amnistuar dy veprimtarë të LDK-së dhe dy gazetarë të Tanjugut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,903 shikime
 • 1,903 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente