Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur ushtarët britanikë vrasin dy ushtarët e UÇK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur ushtarët britanikë vrasin dy ushtarët e UÇK-së

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur ushtarët britanikë vrasin dy ushtarët e UÇK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15,667 shikime
 • 15,667 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KFORI britanik

Kategoritë0 komente