Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Evoluimi i Haradinajt nga “Murat Pederi” te “nuk keni çare pa e votu”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Evoluimi i Haradinajt nga “Murat Pederi” te “nuk keni çare pa e votu”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Evoluimi i Haradinajt nga “Murat Pederi” te “nuk keni çare pa e votu”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 111 shikime
 • 111 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Evoluimi i Haradinajt nga “Murat Pederi” te “nuk keni çare pa e votu” - Top ngjarjet që shënuan 3 vjet të demarkacionit

Kategoritë


0 komente