Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Morina thotë se do t’i padisë të gjithë ata që “keqinformojnë” për ndotjen e ajrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Morina thotë se do t’i padisë të gjithë ata që “keqinformojnë” për ndotjen e ajrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Morina thotë se do t’i padisë të gjithë ata që “keqinformojnë” për ndotjen e ajrit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Morina thotë se do t’i padisë të gjithë ata që “keqinformojnë” për ndotjen e ajrit

Kategoritë


0 komente