Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mos pastrimi i borës, po u shkakton vështirësi qytetarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mos pastrimi i borës, po u shkakton vështirësi qytetarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mos pastrimi i borës, po u shkakton vështirësi qytetarëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjendja e rrugëve në Komunën e Prishtinës është jo e mirë pas reshjeve të borës dhe të ftoftit.

Kategoritë0 komente