Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Mos respektimi i shenjave të komunikacionit shkaktari i aksidenteve në rrugë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Mos respektimi i shenjave të komunikacionit shkaktari i aksidenteve në rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Mos respektimi i shenjave të komunikacionit shkaktari i aksidenteve në rrugë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tejkalimi i shpejtësisë, përdorimi i telefonit gjatë ngasjes së automjetit, përdorimi i alkoolit dhe drogës, mungesa e respektimit të shenjave të komunikacionit janë faktorët kryesor që shkaktojnë aksident në trafik.

Kategoritë


0 komente