Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

MPJ mohon se Zyrtari Ndërlidhës i Serbisë përballet me pengesa në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MPJ mohon se Zyrtari Ndërlidhës i Serbisë përballet me pengesa në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MPJ mohon se Zyrtari Ndërlidhës i Serbisë përballet me pengesa në Kosovë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente