Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Muhaxheri: Shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1930
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Muhaxheri: Shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1930

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Muhaxheri: Shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1930

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka deklaruar se shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1930, dhe me këtë marrëveshje Kosova nuk humb territor.

Kategoritë


0 komente