Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Muja: Ivanoviq është viktimë e përpjekjes për uniformizim të votës serbe në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Muja: Ivanoviq është viktimë e përpjekjes për uniformizim të votës serbe në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Muja: Ivanoviq është viktimë e përpjekjes për uniformizim të votës serbe në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Muja: Ivanoviq është viktimë e përpjekjes për uniformizim të votës serbe në Kosovë

Kategoritë0 komente