Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mungojnë barnat, pacientët me Fibrozë Cistike shpenzojnë 1600 euro në muaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mungojnë barnat, pacientët me Fibrozë Cistike shpenzojnë 1600 euro në muaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mungojnë barnat, pacientët me Fibrozë Cistike shpenzojnë 1600 euro në muaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 227 shikime
 • 227 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mungojnë barnat, pacientët me Fibrozë Cistike shpenzojnë 1600 euro në muaj

Kategoritë


0 komente