Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mustafa: Absurde të vazhdohet dialogu përderisa Serbia s’e ndalë fushatën e çnjohjeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Absurde të vazhdohet dialogu përderisa Serbia s’e ndalë fushatën e çnjohjeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Absurde të vazhdohet dialogu përderisa Serbia s’e ndalë fushatën e çnjohjeve

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 202 shikime
 • 202 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente