Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mustafa do të rrënojë shtëpinë për ndërtim të lartë, Ahmeti thotë se do t’i lëshohet leja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa do të rrënojë shtëpinë për ndërtim të lartë, Ahmeti thotë se do t’i lëshohet leja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa do të rrënojë shtëpinë për ndërtim të lartë, Ahmeti thotë se do t’i lëshohet leja

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 393 shikime
 • 393 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente