Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mustafa: Ka argumente për parregullsi, është dashur të bëhet rinumërimi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Ka argumente për parregullsi, është dashur të bëhet rinumërimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Ka argumente për parregullsi, është dashur të bëhet rinumërimi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pas vendimit të PZAP-së, i cili hodhi poshtë ankesat e kësaj partie për parregullsi dhe kërkesën për rinumërim të votave në Prishtinë, ka thënë se nuk e di se si do të vazhdohet më tutje dhe se kjo çështje a do të shkoj në instanca më të larta.

Kategoritë


0 komente