Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mustafa në Rubikon: Nuk i largoj Hazirin e Veliun, edhe nëse nuk bëj 100 vjet koalicion me VV-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa në Rubikon: Nuk i largoj Hazirin e Veliun, edhe nëse nuk bëj 100 vjet koalicion me VV-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa në Rubikon: Nuk i largoj Hazirin e Veliun, edhe nëse nuk bëj 100 vjet koalicion me VV-në

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 1,466 shikime
 • 1,466 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente