Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mustafa: Nëse Qeveria i siguron votat për demarkacionin edhe LDK e ndihmon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Nëse Qeveria i siguron votat për demarkacionin edhe LDK e ndihmon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Nëse Qeveria i siguron votat për demarkacionin edhe LDK e ndihmon

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pas mbledhës së Kryesisë së kësaj partie tha se nëse koalicioni qeverisës i siguron votat në Kuvend për versionin aktual të marrëveshjes së Demarkacionit, atëherë edhe LDK do e ndihmojë këtë proces.

Kategoritë


0 komente