Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa: S’mund të presim që Serbia s’e ka njohur Kosovën sepse do t’ia japë edhe Luginën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: S’mund të presim që Serbia s’e ka njohur Kosovën sepse do t’ia japë edhe Luginën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: S’mund të presim që Serbia s’e ka njohur Kosovën sepse do t’ia japë edhe Luginën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 199 shikime
 • 199 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mustafa: S’mund të presim që Serbia s’e ka njohur Kosovën sepse do t’ia japë edhe Luginën

Kategoritë


0 komente