Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mustafa: Sido që t'i bëni llogaritë LDK del më e mira
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Sido që t'i bëni llogaritë LDK del më e mira

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Sido që t'i bëni llogaritë LDK del më e mira

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovës ka shpalosur programin e saj qeverisës për Komunën e Artanës, ku kandidati për kryetar Bajrush Ymeri ka premtuar zhvillim të turizmit rural dhe zhvillim të të gjitha fushave tjera për qytetarët e kësaj komune.

Kategoritë


0 komente