Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Muzeu i Kosovës me aktivitete edukuese për paqen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Muzeu i Kosovës me aktivitete edukuese për paqen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Muzeu i Kosovës me aktivitete edukuese për paqen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Muzeu i Kosovës, për nder të Ditës Ndërkombëtare të Muzeve, ka organizuar një sërë aktivitetesh me fëmijë me qëllim të rritjes së ndërgjegjësimit me rëndësinë e muzeve në zhvillimin e shoqërisë.

Kategoritë


0 komente