Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

NATO-ja ende pa vendim për formën e bashkëpunimit me Ushtrinë e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NATO-ja ende pa vendim për formën e bashkëpunimit me Ushtrinë e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NATO-ja ende pa vendim për formën e bashkëpunimit me Ushtrinë e Kosovës

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 120 shikime
 • 120 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente