Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndahen mbi 20 milionë euro për projektin “Ekonomia Digjitale”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndahen mbi 20 milionë euro për projektin “Ekonomia Digjitale”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndahen mbi 20 milionë euro për projektin “Ekonomia Digjitale”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndahen mbi 20 milionë euro për projektin “Ekonomia Digjitale”

Kategoritë0 komente