Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ndahen mirënjohje për të rinjtë, gazetarët dhe gratë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndahen mirënjohje për të rinjtë, gazetarët dhe gratë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndahen mirënjohje për të rinjtë, gazetarët dhe gratë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Integrimeve, Dhurata Hoxha, ka zgjedhur Ditën e Evropës të ndajë mirënjohje për të rinjtë që kanë konkurruar me ese rreth integrimeve evropiane. Po ashtu, me mirënjohje janë shpërblyer edhe gazetarët për storiet e tyre po me të njëjtën temë, ndërsa mirënjohje kanë marrë edhe gratë pjesëmarrëse në panairin e prodhimeve vendore.

Kategoritë


0 komente