Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ndalohet kamioni nga Shkupi që dyshohej për drogë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndalohet kamioni nga Shkupi që dyshohej për drogë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndalohet kamioni nga Shkupi që dyshohej për drogë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,953 shikime
 • 3,953 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pjesëtarët dogaanorë nisen drejt kufirit. Atje është një kamion i ndaluar në kufi. Kamioni tashmë është nën masat e sigurisë. Ai po transportonte material për paketime. Për ta hequr dyshimin për drogë, i gjithë malli i ngarkuar duhet të kontrollohet. Pjesëtarët doganorë kontrollojnë edhe detaje tjera. Ata dyshojnë se brenda kmionit ka diçka të paligjshme. Në anën tjetër vazhdon kontrollimi i mallit për të parë nëse aty ka diçka kundërligjore. Pas një kontrollimi disa orësh, nuk gjendet asgjë. Megjithatë, kamioni mbetet në doganë për procedura tjera.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente