Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndarja e Oskarit në edicionin e 90-të
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndarja e Oskarit në edicionin e 90-të

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndarja e Oskarit në edicionin e 90-të

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 132 shikime
 • 132 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet për film më të mirë dhe për regji më të mirë i ka marrë "Forma e ujit" (The Shape of Water) të Guillermo del Toro! Tregim modern i regjisorit meksikan ka fituar katër shpërblime.

Kategoritë


0 komente