Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndërrohet flamuri në hyrje të Prishtinës (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndërrohet flamuri në hyrje të Prishtinës (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndërrohet flamuri në hyrje të Prishtinës (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 129 shikime
 • 129 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndërrohet flamuri në hyrje të Prishtinës

Kategoritë0 komente