Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndjekje si në filma e serbit në Kroaci Ja si tentoi ta çante barrikadën e vendosur nga policia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndjekje si në filma e serbit në Kroaci Ja si tentoi ta çante barrikadën e vendosur nga policia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndjekje si në filma e serbit në Kroaci Ja si tentoi ta çante barrikadën e vendosur nga policia

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 738 shikime
 • 738 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente