Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ndryshime të mëdha në biznesin e Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndryshime të mëdha në biznesin e Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndryshime të mëdha në biznesin e Mitrovicës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dhjetë vjet pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës, gjendja e rreth 10 mijë bizneseve në rajonin e Mitrovicës ka pësuar ndryshime të mëdha, thonë përgjegjësit e kësaj fushe, por edhe përfaqësues të bizneseve në Mitrovicë.

Kategoritë


0 komente