Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në Brod të Dragashit triumfojnë favoritët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Brod të Dragashit triumfojnë favoritët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Brod të Dragashit triumfojnë favoritët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Brodi i Dragashit ishte destinacioni i radhës për skiatoret e vendit tonë. Në këtë piste atraktive, shumë qytetarë për disa orë panë nga afër garat e sllallomit, garë kjo e organizuar nga Federata e Skijimit të Kosovës në bashkëpunim me hotelin Arxhena.

Kategoritë


0 komente