Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Fushë-Kosovë vdes një person, u rrëzua nga ndërtesa ku punonte
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Fushë-Kosovë vdes një person, u rrëzua nga ndërtesa ku punonte

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Fushë-Kosovë vdes një person, u rrëzua nga ndërtesa ku punonte

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 226 shikime
 • 226 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Fushë-Kosovë vdes një person, u rrëzua nga ndërtesa ku punonte

Kategoritë0 komente