Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në këtë vend po relaksohet Xhensila
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në këtë vend po relaksohet Xhensila

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në këtë vend po relaksohet Xhensila

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 2,455 shikime
 • 2,455 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja ku ka shkuar pas lindjes Xhensila

Kategoritë0 komente