Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në Kosovë mbi 150 mijë punëtorë janë pa kontrata pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Kosovë mbi 150 mijë punëtorë janë pa kontrata pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Kosovë mbi 150 mijë punëtorë janë pa kontrata pune

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me një pagë minimale prej 130 euro në Kosovë, Sindikata e Punëtorëve të Sektorit Privat në Kosovë vlerëson se nuk është e drejtë të ndalet migrimi i të rinjve, ndërsa kërkon që paga minimale të jetë 250 euro.

Kategoritë


0 komente