Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në luftë me mihësit ilegalë të thëngjillit, në Zhilivodë banorët haptas gërmojnë me ekskavatorë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në luftë me mihësit ilegalë të thëngjillit, në Zhilivodë banorët haptas gërmojnë me ekskavatorë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në luftë me mihësit ilegalë të thëngjillit, në Zhilivodë banorët haptas gërmojnë me ekskavatorë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 784 shikime
 • 784 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente