Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në maj nis ndërtimi i spitalit regjional të Ferizajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në maj nis ndërtimi i spitalit regjional të Ferizajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në maj nis ndërtimi i spitalit regjional të Ferizajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në muajin maj do të vihet gurëthemeli për fillimin e ndërtimit të spitalit regjional të Ferizajt, projekt ky i cili vetëm për t’u ndërtuar do të kushtojë 10.2 milionë euro, pa përfshirë pajisjen me aparaturën nevojshme.

Kategoritë


0 komente