Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në “Telekomin e AAK-së” punësohet edhe djali i Muharrem Nitajt, deputeti thotë se ai ka përgatitje fantastike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në “Telekomin e AAK-së” punësohet edhe djali i Muharrem Nitajt, deputeti thotë se ai ka përgatitje fantastike

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në “Telekomin e AAK-së” punësohet edhe djali i Muharrem Nitajt, deputeti thotë se ai ka përgatitje fantastike

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,670 shikime
 • 1,670 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente