Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Në tremujorin e parë të 2018-ës, shkalla e papunësisë është 26.5 për qind”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Në tremujorin e parë të 2018-ës, shkalla e papunësisë është 26.5 për qind”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Në tremujorin e parë të 2018-ës, shkalla e papunësisë është 26.5 për qind”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Në tremujorin e parë të 2018-ës, shkalla e papunësisë është 26.5 për qind”

Kategoritë


0 komente