Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në veri të Mitrovicës veç 10 % e qytetarëve i besojnë Policisë, në gjithë vendin 62 %
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në veri të Mitrovicës veç 10 % e qytetarëve i besojnë Policisë, në gjithë vendin 62 %

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në veri të Mitrovicës veç 10 % e qytetarëve i besojnë Policisë, në gjithë vendin 62 %

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Perceptimi i qytetarëve ndaj Policisë së Kosovës ka vazhduar të jetë pozitiv në tri vitet e fundit

Kategoritë


0 komente