Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Neca bën grimin më të bukur sot, ia 'kalon' edhe Egzonës me këtë pamje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Neca bën grimin më të bukur sot, ia 'kalon' edhe Egzonës me këtë pamje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Neca bën grimin më të bukur sot, ia 'kalon' edhe Egzonës me këtë pamje

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 234 shikime
 • 234 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Neca po duket si 'loҫkë' e vërtetë

Kategoritë


0 komente