Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Necës i bleu burri veturë super-luksoze, kështu ia bën përhajër Learta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Necës i bleu burri veturë super-luksoze, kështu ia bën përhajër Learta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Necës i bleu burri veturë super-luksoze, kështu ia bën përhajër Learta

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 491 shikime
 • 491 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu e uron Learta, kunatën e saj

Kategoritë0 komente