Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Need For Speed Heat Review - Rikthimi që prisnim?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Need For Speed Heat Review - Rikthimi që prisnim?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Need For Speed Heat Review - Rikthimi që prisnim?

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 124 shikime
 • 124 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A ja ka vlejtur pritja për lojën e re racing Need for Speed? Zbulojeni në review-n e GameON Albania!

Need for Speed mund të luhet në PC, PlayStation 4 dhe Xbox One.

Kjo review është mundësuar nga Gjirafa50. Për ta blerë lojën online vizitoni links më poshtë:

Shqipëri
PS4 - http://bit.ly/gal-nfshps4
Xbox ONE - http://bit.ly/gal-nfshxb
PC - http://bit.ly/gal-nfshpc

Kosovë
PS4 - http://bit.ly/gks-nfshps4
Xbox ONE - http://bit.ly/gks-nfshxb
PC - http://bit.ly/gks-nfshpc

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente