Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nëna e ish presidentit Bush. Shikojeni çka fliste për Donald Trump, Bill Clinton.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëna e ish presidentit Bush. Shikojeni çka fliste për Donald Trump, Bill Clinton.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëna e ish presidentit Bush. Shikojeni çka fliste për Donald Trump, Bill Clinton.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nëna e ish presidentit Bush vdiq në moshën 92 vjeçare. Shikojeni çka fliste për Donald Trump, Bill Clinton.

Kategoritë


0 komente